Hotel Vitalia

Dowiedz się więcej

O hotelu

Hotel nad jeziorem w Wielkopolsce koło Poznania.

Hotel Vitalia to nowoczesny kompleks hotelowo - konferencyjny ukierunkowany na organizację szkoleń, eventów firmowych oraz zapewnienie komfortowego pobytu osobom prywatnym i rodzinom.

 

Jesteśmy w samym centrum wypoczynku, dosłownie i w przenośni. Wyróżniają nas doskonałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych oraz eventów. Proponujemy również szeroką paletę dodatkowych atrakcji poczynając od pięknych krajobrazów, a kończąc na nowoczesnych grach integracyjnych z wykorzystaniem techniki laserowej.

Wypoczynek

Hotel Vitalia to nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku

Cudowna Plaża
Czyste Jezioro
Szybkie Żaglówki
Rowery, nie tylko wodne

Biegi wokół jeziora
Spacery
Stadnina koni w pobliżu
Łąki i lasy

Jezioro

Jezioro to pełne atrakcji miejsce. Odpoczynek, relaks i sport.

Konie

Pobliska stadnina zapewni dodatkowe atrakcje

Sport

Tenis, spacery, biegi - zapraszamy na grzyby i na ryby

Hotel dysponuje 117 miejscami noclegowymi.

- 2 pokoje jednoosobowe
- 11 pokoi dwuosobowych
- 7 pokoi trzyosobowych
- 1 pokój czteroosobowy
- 17 czteroosobowych
(całorocznych bungalowach)

Hotel Vitalia znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Boszkowo-Letnisko, która od lat cieszy się zasłużoną sławą znanego kurortu wypoczynkowego. To świetny pomysł na spędzenie urlopu z rodziną oraz weekendu za miastem.
Profesjonalny partner w organizacji szkolenia i eventu dla Twojej firmy.
Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego.

Na nasz obiekt składa się budynek hotelowy z 49 miejscami noclegowymi, elegancką restauracją i 4 salami szkoleniowo-konferencyjnymi oraz zespół 17 komfortowych 4-osobowych całorocznych bungalowów (w każdym po dwie 2-osobowe sypialnie z osobnymi łazienkami i wspólna część dzienna z TV LCD i aneksem kuchennym) Dodatkowow atrakcyjna infrastruktura (domek grillowy, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe z fontanną).

Wykorzystując walory naszego położenia, możliwości lokalowe oraz doświadczenie oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z organizacją i obsługą wypoczynku, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych oraz okolicznościowych.

JAK DOJECHAĆ DO NASZEGO HOTELU?

Gdzie jesteśmy?

Hotel Vitalia Boszkowo Letnisko

2.4km

Od Włoszakowic

160km

od Wrocławia

400km

od Warszawy