konferencje-w-hotelu

Konferencje, eventy, spotkania biznesowe

Zapraszamy

Hotel Vitalia Hotel & Resort to doskonała infrastruktura i zespół doświadczonych managerów gwarantujący profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Doskonałe warunki do ich przeprowadzania stwarzają walory lokalowe hotelu oraz urozmaicona oferta kulinarna restauracji wzbogacona pakietem imprez towarzyszących.
Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja, bowiem mieści się on poza miastem, w malowniczej okolicy nad jeziorem, niespełna 20 km od drogi krajowej łączącej Poznań z Wrocławiem.
Hotel Vitalia to 200 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą, w zależności od aranżacji, składa się od 2 do 4 funkcjonalnych i klimatyzowanych sal, z największą o wielkości 140 m2. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny, a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu WiFi.

Nasz obiekt oferuje ponadto usługi kserograficzne, wynajem sprzętu oraz opiekę techniczną podczas wydarzenia. Proponowane przez nas doskonałej jakości usługi hotelowe (w tym zakwaterowanie dla uczestników w luksusowych, komfortowo wyposażonych pokojach) i gastronomiczne (przerwy kawowe, lunche, kolacje i bankiety) gwarantują, że organizacja konferencji w Wielkopolsce w naszym hotelu stoi na najwyższym poziomie.

Jeśli poszukują więc Państwo nowoczesnego obiektu na konferencje Wielkopolska i hotel Vitalia zapraszają serdecznie w swoje progi.

Stwarza to wyjątkowe warunki do organizacji:

wszelkiego rodzaju konferencji
spotkań biznesowych
szkoleń, warsztatów
prezentacji firmowych
prezentacji wystawienniczych
konferencji prasowych

Sala 1

Lokalizacja: parter
Powierzchnia: 65 m2
Charakterystyka: bezpośrednie wyjście na taras

Sala 2

Lokalizacja: piętro
Powierzchnia: 140 m2
Charakterystyka: możliwość podzielenia za pomocą mobilnych paneli ściennych na 2 lub 3 mniejsze sale. Sąsiaduje z foyer idealnym na zorganizowanie serwisu kawowego w przerwie szkolenia/konferencji (z foyer wyjście na balkon)

05
JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Gdzie jesteśmy?

Hotel Vitalia Boszkowo Letnisko

2.4km

Od Włoszakowic

160km

od Wrocławia

400km

od Warszawy