Wesela i bankiety

Wypoczynek nad jeziorem w naszych domkach.

Nasza restauracja to idealne miejsce na spotkania Waszych bliskich.

Eleganckie stylowe wnętrza, profesjonalna obsługa i wystrój przygotowywany specjalnie na każdą okazję gwarantują niezapomnienie wrażenia estetyczne. Szef Kuchni to jeden z najzdolniejszych kucharzy młodego pokolenia, który w umiejętny sposób łączy wielkopolską tradycję kulinarną z elementami nowoczesnej kuchni.

01
ZDROWE JEDZENIE

Lokalne jedzenie

ponadczasowy smak

W naszym menu znajdziecie potrawy skomponowane z lokalnych produktów, najlepsze sezonowe warzywa i owoce, delikatne, soczyste mięsa z ekologicznych gospodarstw oraz różnorodność sałat i pysznych deserów. Dysponujemy również całorocznym domkiem grillowym , który jest idealnym miejscem do wieczornej integracji w niezobowiązującej atmosferze. Menu na każdą imprezę komponujemy indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i sugestiami.

02
KUCHNIA WŁOSKA

Spotkania

przy wspólnym stole

ponadczasowe jedzenie w Hotelu Vitalia. Pyszne włoskie dania serwowane przez naszych kucharzy mają zaufane grono adoratorów.

Zapraszamy

do hotelu

Do hotelu nad jeziorem, wśród zieleni lasów i łąk.
Zapraszamy do organizacji:

- komunii;
- zjazdów klasowych i rodzinnych;
- imienin;urodzin;
- roczków, chrzcin;
- obiadów rodzinnych;

Naszym Gościom zapewniamy także nocleg w wygodnych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych lub komfortowych 4-osobowych bungalowach. Jezioro, piaszczysta plaża, drewniany pomost oraz okoliczne lasy i zabytki stanowią wspaniały plener do sesji zdjęciowej.Dodatkowo proponujemy pomoc w zorganizowaniu oprawy muzycznej, fotografa, florysty oraz transportu.

Oferowane przez nas komfortowe domki nad jeziorem znakomicie nadają się do użytkowania przez cały rok, nie tylko w okresie letnim czy wiosennym.

Świeże podejście

Młode pokolenie rządzi w naszej kuchni.

Tradycja polskiego stołu

Wielkopolska tradycja kulinarna.

Nowoczesna kuchnia

Europejski smak nad jeziorem.