18 Urodziny

18 urodziny nad jeziorem

Symboliczny próg, kiedy kończy się etap dzieciństwa, a zaczyna dorosłość, wyznaczają 18. urodziny. Ta przełomowa data jest ważna dla każdego nastolatka. Dlatego świętowanie tego dnia powinno mieć szczególny, bardzo uroczysty charakter, a wyjątkową imprezę z tej okazji jubilat będzie wspominać przez lata. Na taką wyjątkową datę czeka się z utęsknieniem i kiedy przychodzi ten wyjątkowy dzień, chce się, by był pełen wrażeń oraz szalonej zabawy. Bardzo istotnym punktem jest wybór lokalizacji. Jest to często uzależnione od liczby zaproszonych gości, a osiemnaste urodziny to najczęściej liczne imprezy, na które warto zaprosić wszystkich przyjaciół i znajomych. Warto rozdzielić tu czas świętowania z rodziną i znajomymi.

Wyboru odpowiedniego lokalu, który będzie w stanie pomieścić wszystkich gości i umożliwi swobodną zabawę możemy dokonać po oszacowaniu dokładnej liczby osób, które pojawią się na uroczystości.
18. urodziny wymagają doskonałej oprawy, co oznacza, że do ich organizacji trzeba wybrać wyjątkowe miejsce. Piękne otoczenie, malownicze plenery, odpowiedni lokal oraz miejsca noclegowe to elementy dobrze zorganizowanej zabawy. Takim miejscem jest nasz Hotel & Resort Vitalia położony blisko Jeziora Dominickiego w Boszkowie. Wybierając nasz ośrodek, nie musicie się Państwo martwić o szczegóły związane z organizacją niezapomnianego przyjęcia urodzinowego dla waszych pociech.

Zajmiemy się profesjonalnym przygotowaniem całej imprezy. W eleganckich wnętrzach naszej sali restauracyjnej jesteśmy w stanie przyjąć do 80 zaproszonych przez Was gości. Przewidując, że impreza potrwa do białego rana, oddajemy do Państwa dyspozycji wygodne pokoje w hotelu i komfortowe całoroczne domki letniskowe. Położenie blisko jeziora zapewnia różnego rodzaju atrakcje, z których warto skorzystać następnego dnia po udanej imprezie.
Jesteśmy w stanie zadbać o transport dla przybywającej na osiemnaste urodziny młodzieży. W zależności od liczby gości mamy do wyboru samochody osobowe, busy, a także na specjalne życzenie limuzynę dla jubilata. Zadbamy także o bezpieczeństwo i ochronę wszystkich uczestników uroczystości.

Osiemnastka nad jeziorem w Wielkopolsce

Organizacja 18. urodzin wymaga wcześniejszego zaplanowania wszystkich elementów, które złożą się na uroczystość i zagwarantują świetną zabawę.
Nasz Hotel & Resort Vitalia, położony w Wielkopolsce wśród jej przepięknych i malowniczych krajobrazów, to idealne miejsce do organizacji imprezy na najwyższym poziomie. Nasz personel zadba o przygotowanie niezapomnianego wydarzenia. Tutaj, z dala od zgiełku miasta, w pobliżu urokliwego jeziora, można wspaniale spędzić czas.
W trakcie przygotowań do obchodów osiemnastych urodzin jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie, na przykład dotyczące wystroju, którym zajmiemy się w profesjonalny sposób. Wybranie motywu przewodniego jest w Państwa gestii. Wpłynie to z pewnością na dodatkową atrakcyjność imprezy. Można skorzystać z pomysłu, by nie tylko na samej sali, ale także przy wejściu do restauracji oraz wśród zieleni otaczającej ośrodek zamontować kolorowe światełka i lampiony czy dodatkowe dekoracje (np. balony i girlandy).

Wybierając menu na imprezę urodzinową, która może potrwać do wczesnych godzin porannych, należy zadbać o co najmniej dwa ciepłe posiłki dla gości. Mile widziane będą małe kanapeczki, sałatki, wrapy i tortille podawane na zimno, smaczne przekąski z ciasta francuskiego oraz oczywiście nie może zabraknąć tortu urodzinowego. W formie wygodnego bufetu szwedzkiego możemy podać słone przekąski, koreczki, makaroniki, babeczki, owoce, napoje i wodę. Zadbamy także o menu dla osób na diecie wegetariańskiej. Na osiemnastych urodzinach najprawdopodobniej pojawi się alkohol. Najlepiej, by ograniczał się do niskoprocentowych napojów, na przykład w postaci piwa, wina czy delikatnych koktajli.
Nasza restauracja zadba o wyśmienicie skomponowane menu zgodnie Państwa preferencjami i sugestiami, a profesjonalna obsługa postara się sprostać oczekiwaniom gości. Muzyka jest nieodzownym i kluczowym elementem doskonałej imprezy. Wybierając rodzaj muzyki, Jubilat powinien skupić się nie tylko na swoich upodobaniach, ale także liczyć się z gustem gości.

Wybierając muzykę na różnego rodzaju imprezy, zawsze bierzemy pod uwagę podpowiedzi naszych klientów. Przydatna będzie playlista z konkretnymi utworami, bez których nie mogą odbyć się osiemnaste urodziny. Jeśli mamy wybraną określoną myśl przewodnią przyjęcia, dobrym pomysłem będzie wykorzystanie muzyki, która pasuje do wybranego motywu imprezy.
Poza dobrą muzyką na doskonałą zabawę i nastrój gości świętujących osiemnaste urodziny nad jeziorem w naszym ośrodku będą miały wpływ różnego rodzaju atrakcje. Zawsze dobrym pomysłem jest wynajęcie DJ-a, który spełni rolę wodzireja i sprawnie poprowadzi całą zabawę oraz poprowadzi szalone konkursy i gry towarzyskie. Po wieczorze pełnym szampańskiej zabawy warto następnego dnia skorzystać z atrakcji, jakie daje wyjątkowe miejsce nad jeziorem, otoczone lasami. To świetne miejsce na relaksujące spacery. Młodzież pewnie chętnie wybierze przejażdżki rowerowe, spływ kajakowy czy żeglowanie po wodach jeziora. Do Państwa dyspozycji oddajemy sprzęt sportowy i rekreacyjny. Urodziny nad jeziorem to fantastyczne i oryginalne świętowanie specjalnego dnia, w którym zaczyna się dorosłość.

PFR