Biznes

Dla Twojej firmy

Poszukującym miejsca na imprezy firmowe Wielkopolska proponuje miejsce niezwykłe – Vitalia Hotel & Resort. To wysokiej klasy obiekt konferencyjno-hotelowy, położony w niezwykle urokliwej okolicy. Wyróżniają nas doskonałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych oraz eventów. Proponujemy również szeroką paletę dodatkowych atrakcji poczynając od pięknych krajobrazów, a kończąc na nowoczesnych grach integracyjnych z wykorzystaniem techniki laserowej.

Vitalia Hotel & Resort

Eventy, szkolenia

Zapraszamy do nas na eventy firmowe. Oferujemy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu lub komfortowo wyposażonych domkach nad jeziorem. Naszym Gościom przybywającym do nas na szkolenia, konferencje, eventy integracyjne czy innego rodzaju imprezy dla firm proponujemy nie tylko pobyt w komfortowych pokojach, ale i bogaty program dodatkowy. Oferujemy szeroki pakiet atrakcji, obejmujący programy tematyczne oraz z zakresu „team building” i budowania relacji, uczestnictwo w zajęciach sportowych (np. jeździe konnej, sportach wodnych) i imprezach z muzyką, degustację alkoholi i pokazy tańca, jak również ciekawe, angażujące uczestników gry i szkolenia integracyjne.

Noclegi

Zapewniamy doskonałe warunki noclegowe w pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych. Każde lokum charakteryzuje się indywidualnym, stylowym designem i bogatym wnętrzem. Pokoje są z łazienkami, posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, bezpłatny dostęp do internetu, telefon stacjonarny i telewizor LED.
Oferujemy również siedemnaście wieloosobowych, komfortowo wyposażonych domków nad jeziorem. Stanowią one interesującą, oryginalną alternatywę dla pokoi hotelowych. Są całoroczne, można je więc wynająć o dowolnej porze roku, dlatego też polecamy je na imprezy i szkolenia firmowe również zimą i jesienią.

Profesjonalna organizacja

Nasz zespół doświadczonych menagerów gwarantuje kompleksową i profesjonalną organizację wszelkiego typu eventów i spotkań biznesowych. Hotel Vitalia posiada aż 200 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, obejmującej (w zależności od rodzaju aranżacji) od 2 do 4 funkcjonalnych i klimatyzowanych sal, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i bezprzewodowy dostęp do sieci WI-FI. Ponadto obiekt posiada bezpłatny parking dla Gości i przechowalnię bagażu. Jego dodatkowym atutem jest lokalizacja – poza miastem, ok. 20 km od drogi ekspresowej S5 łączącej Wrocław z Poznaniem, co zapewnia dogodny i prosty dojazd, a przy tym cichą i spokojną okolicę, z dala od miejskiego zgiełku i ulicznego ruchu.

Sale konferencyjne

Hotel Vitalia to 200 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą, w zależności od aranżacji, składa się od 1 do 4 funkcjonalnych i klimatyzowanych sal, z największą o wielkości 140 m2. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny, a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu WiFi.
 

Restauracja

Nasza hotelowa restauracja zachwyca nie tylko stylowym designem, ale przede wszystkim wyśmienitymi daniami kuchni międzynarodowej i polskiej. Lokal świetnie nadaje się na organizację eventów, spotkań biznesowych i okolicznościowych. Oferujemy również wysokiej jakości usługi gastronomiczne – lunche, kolacje, przerwy kawowe i bankiety. Proponujemy catering dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Szeroki wybór smacznych dań i przekąsek zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. Możemy także zaaranżować miejsce oraz artystyczną oprawę wydarzenia.

Lokalizacja

Niewątpliwą zaletą hotelu Vitalia jest jego lokalizacja – nad urokliwym jeziorem, wśród zieleni lasów i roślinności. W pobliżu budynku znajduje się Przemęcki Park Krajobrazowy, zachęcający do rowerowych i pieszych wycieczek.


Piękny krajobraz i otoczenie gwarantują znakomity relaks po całodziennych trudach szkoleń i konferencji, sprawiając przy tym, że każda impreza plenerowa będzie udana.

Zapraszamy

Wszystkie te cechy stwarzają doskonałe warunki do organizacji w naszym hotelu różnych wyjazdów, szkoleń, konferencji i innego rodzaju spotkań biznesowych i integracyjnych. Jeśli poszukujecie więc Państwo miejsca na organizację tego typu imprez w Wielkopolsce, Vitalia Hotel & Resort*** zapraszają w swoje progi.

Kontakt

Jeśli chcieliby otrzymać Państwo więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego: 781 117 110 lub marketing@hotelvitalia.pl. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

PFR