Domki nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem

Jeśli planują więc Państwo wypoczynek w Wielkopolsce, zachęcamy do zatrzymania się w Vitalia Hotel & Resort.
Gwarantujemy wspaniały pobyt w trzygwiazdkowym hotelu lub komfortowych domkach nad jeziorem, smaczną i zdrową kuchnię oraz relaksujące, a przy tym czynne spędzenie wolnego czasu. Oferowane przez nas bungalowy nad jeziorem, w otoczeniu zieleni i lasów, są gwarancją wspaniałego urlopu i odpoczynku od codziennych trudów.

Domki

Oferowane przez nas komfortowe domki nad jeziorem znakomicie nadają się do użytkowania przez cały rok, nie tylko w okresie letnim czy wiosennym.
Hotel nad jeziorem oferuje mnóstwo atrakcji, dzięki którym znakomicie czas spędzą zarówno dorośli, jak i dzieci. Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesne boisko do siatkówki, a także sprzęt sportowy (paletki do badmintona, piłki itd.) oraz rekreacyjny (rowery turystyczne, kijki do nordic walking itp.), na najmłodszych z kolei czeka bezpieczny, bogato wyposażony plac zabaw z dużą trampoliną, huśtawkami i zjeżdżalniami.

Jeziora, las, łąka

Wielkim atutem naszego obiektu jest urokliwe położenie hotelu nad jeziorem, wśród zieleni lasów i łąk. Szczególnie polecamy spacery lub wycieczki rowerowe po okolicznych lasach Przemęckiego Parku Krajobrazowego oraz kąpiele i sporty wodne w jeziorze. Proponujemy możliwość skorzystania ze sprzętu wodnego – zaprzyjaźniona z hotelem wypożyczalnia oferuje rowery wodne, kajaki i żaglówki. Dzięki temu pobyt u nas będzie okazją nie tylko do biernego, ale i aktywnego, zdrowego odpoczynku.

Praca, konferencje

Osobom przybywającym do nas na konferencje, eventy i spotkania firmowe, proponujemy mnóstwo atrakcji, począwszy od programów tematycznych, poprzez jazdę konną, imprezy muzyczne, zajęcia „team building” i degustację alkoholi, po nowoczesne i angażujące gry integracyjne oraz pokazy taneczne.
Dzięki temu wypoczynek nad jeziorem w hotelu Vitalia na długo pozostanie w pamięci pracowników i uczestników wydarzenia. Szeroka oferta pokoi hotelowych i domków nad jeziorem sprawia, że bez trudu zorganizować można u nas dowolne szkolenie, konferencję, event czy spotkanie integracyjne nawet dla bardzo dużych firm.

PFR