Imprezy firmowe

Imprezy firmowe w Wielkopolsce

Imprezy integracyjne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Z powodzeniem organizowane są przez duże przedsiębiorstwa oraz mniejsze firmy, bez względu na rodzaj działalności i przedział wiekowy pracowników.
Ich głównym celem jest przede wszystkim stworzenie zgranego zespołu poprzez wspólny udział w ciekawie zaaranżowanych atrakcjach oraz formach rozrywki. To również odpoczynek i zabawa w luźnej atmosferze.
Tworzenie pozytywnych relacji podczas organizacji imprez firmowych przyniesie oczekiwany efekt, kiedy będzie to wyjazd integracyjny w piękną okolicę. Świetnym miejscem, które znajduje się pośród lasów i jezior w Wielkopolsce, jest nasz Hotel & Resort Vitalia.

Dysponujemy wspaniałą bazą noclegową z wszelkimi udogodnieniami, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Restauracja i bar działające na terenie naszego obiektu zapewnią smaczne posiłki, które skomponujemy zgodnie z życzeniami i sugestiami klientów.
Ośrodek znajduje się w Boszkowie nad przepięknym Jeziorem Dominickim. Impreza integracyjna nad jeziorem to doskonały pomysł na niezapomniany i udany wyjazd firmowy dla pracowników.

Impreza integracyjna nad jeziorem

Nasz ośrodek wypoczynkowy oddaje do państwa dyspozycji jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe pokoje znajdujące się w hotelu oraz komfortowe i w pełni wyposażone domki letniskowe. Położone tuż obok urokliwe jezioro i zielona okolica pełna lasów stanowią świetne miejsce na zorganizowanie udanego pobytu w plenerze.
Do dyspozycji gości zostanie oddana wygodna i niezwykle funkcjonalna sala konferencyjna, która może posłużyć jako miejsce ewentualnego szkolenia.
Integracja pracowników jest niezwykle ważnym elementem pozwalającym na poprawę komunikacji w danym zespole i tworzenie więzi trudnych do wypracowania na co dzień. Poprzez czas spędzony na przyjemnych aktywnościach oraz niezobowiązujących rozmowach buduje się wzajemne zaufanie i
szacunek. To przekształca się w pozytywne kontakty nie tylko między pracownikami, ale także z szefostwem firmy.
Bogata oferta atrakcji, które jesteśmy w stanie zorganizować podczas Państwa imprezy firmowej, zgodnie z wcześniejszymi sugestiami pozwoli np. na zaobserwowanie naturalnych zdolności i predyspozycji, jakie mają poszczególni pracownicy, ich pełnego potencjału i niedocenianych dotąd zalet. To istotne informacje dla kadry menadżerskiej pozwalające na odpowiednie określenie ról w zespole, ewentualne korekty oraz wybór liderów.
Jesteśmy w stanie zorganizować różne programy tematyczne, które pomogą w skutecznym team buildingu, czyli budowaniu zespołu. Taki rodzaj sprzyjających działań podczas imprezy integracyjnej daje świetne efekty w postaci większej wydajności pracowników i poprawy ich efektywności, co przekłada się na wzrost wyników finansowych całej firmy.

Integracja dla firm

Impreza integracyjna nad jeziorem daje wspaniałe możliwości do budowania dobrych relacji. Pomaga w tym uczestnictwo pracowników w różnorodnych zajęciach na świeżym powietrzu, które jesteśmy w stanie zrealizować dla naszych gości. Tego rodzaju działania zwykle przyjmują luźniejszą formę.
Zdrowa rywalizacja podczas meczu siatkówki na naszym nowoczesnym boisku, spływ kajakowy czy żeglowanie, jazda konna i jej pierwsze lekcje będą sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi. Ten rodzaj skutecznej integracji to także skrócenie dystansu między pracownikami a kadrą menadżerską.
Wyjazdy firmowe stanowią okazję do poczucia większej przynależności do zespołu. W dużym stopniu zmniejszają one stres, który wiąże się z pracą, a aktywności w plenerze i dobra zabawa pozwalają na zawarcie nowych znajomości. Udział w imprezie integracyjnej często jest formą nagrody dla wyróżniających się i osiągających wspaniałe wyniki pracowników.
Bez względu na motyw przewodni imprezy integracyjnej, który możemy podpowiedzieć, po aktywnym spędzeniu dnia w plenerze warto przyjemnie zakończyć dzień. Proponujemy wspaniałą zabawę przy muzyce oraz pokazach tańca. Dla koneserów dobrych trunków przewidziana jest degustacja alkoholi.
Wyjazdy firmowe mają ogromny wpływ na panującą w pracy atmosferę. Miły i przyjazny klimat rzutuje na employer branding, czyli poprawę wizerunku pracodawcy. To z kolei przekłada się na pozyskiwanie w przyszłości wartościowych i wykwalifikowanych pracowników.
Hotel & Resort Vitalia jest unikalnym miejscem doskonałym do zorganizowania imprezy firmowej dla rodzin pracowników.
Pobliskie jezioro, plaża, drewniany pomost oraz wspaniale wyposażony plac zabaw będą doskonałymi miejscami na zabawę również dla najmłodszych.

Na terenie ośrodka znajduje się domek grillowy oraz miejsce, gdzie przy blasku ogniska goście mogą przyjemnie spędzić wieczory.
Impreza firmowa pomaga nawiązywać nowe kontakty z kontrahentami oraz stanowi doskonałe miejsce na zareklamowanie nowych produktów firmy. Przyjemnie spędzony czas w nieco luźniejszej i mniej formalnej atmosferze i w pięknym otoczeniu sprzyja także kontaktom z nowymi
partnerami biznesowymi.
Wyjazdy firmowe to również miejsce, gdzie często oprócz doskonałej zabawy szef firmy wręcza nagrody bądź wyróżnienia dla zasłużonych i najlepszych pracowników.
Każda impreza integracyjna powinna przynieść wspaniałe efekty wpływające na zacieśnienie relacji między pracownikami. Także w przypadku nieporozumień czy różnego rodzaju konfliktów, ułatwi ich polubowne rozwiązanie, oczyszczając w ten sposób napiętą atmosferę w pracy. Ważne, by każde spotkanie integracyjne kończyło się w kulturalnej i przyjaznej atmosferze oraz przyniosło zamierzone korzyści dla pracodawców.
Nasza ciekawa oferta, z której mogą Państwo skorzystać, planując imprezę integracyjną, zwalnia z konieczności martwienia się o całą jej organizację. Dzięki wspaniałemu położeniu ośrodka przy jeziorze i ciekawej infrastrukturze zapewniającej wszelkie wygody, jesteśmy w stanie sprawnie i zgodnie z Państwa sugestiami zadbać o niezapomnianą imprezę integracyjną.

PFR