Chrzciny

Chrzciny nad jeziorem

Chrzest dziecka to wyjątkowe i podniosłe wydarzenie dla całej rodziny i najbliższych. Przyjęcie pierwszego sakramentu to dzień pełen religijnych obrzędów, po których następuje specjalne uroczyste przyjęcie. To doskonała okazja na spotkanie rodzinne, podczas którego wszyscy będą mogli poznać nowego członka rodziny.
Planowanie chrzcin warto rozpocząć od wyznaczenia terminu, często są to dni wiosenne i letnie, kiedy aura dopisuje. Najczęściej wyprawiane są Chrzciny kilkumiesięcznych dzieci, ale zdarza się, że rodzice chcą je połączyć z rocznicą pierwszych urodzin, albo z wyjątkowo ważnymi świętami Wielkanocy lub Bożego Narodzenia.

Kolejne zadanie dla rodziców malucha to stworzenie listy zaproszonych gości. Ich liczba w dużej mierze zadecyduje o miejscu, w którym będzie zorganizowane przyjęcie. W przypadku licznej rodziny warto wybrać lokal restauracyjny, który zajmie się urządzeniem uroczystości. W tym przypadku nie trzeba skupiać się na przygotowywaniu i serwowaniu potraw w niewielkich pomieszczeniach. Lepiej spędzić ten czas na celebrowaniu wyjątkowej okazji w wygodnych i elegancko urządzonych pomieszczeniach.
Nasz Hotel & Resort Vitalia w Boszkowie położony blisko jeziora jest wspaniałym miejscem, gdzie z dala od zgiełku miasta, pośród zielonych plenerów zorganizują Państwo niezapomnianą imprezę. Podejmiemy się urządzenia jej w naszej restauracji zgodnie z Państwa wskazówkami i sugestiami dotyczącymi najdrobniejszych szczegółów.

Doskonałym udogodnieniem jest hotel, w którym oferujemy komfortowe miejsca noclegowe, co jest niezwykle wygodne w przypadku gości przyjezdnych. Do wyboru mamy pokoje hotelowe lub świetnie wyposażone całoroczne domki letniskowe.
Dysponujemy także parkingiem dla gości. W przypadku niewystarczającej liczby miejsc istnieje możliwość zostawienia samochodów nieodpłatnie na parkingu znajdującym się w odległości około 3 minut spacerem od naszego hotelu.

Organizacja chrzcin w Wielkopolsce

Nasz Hotel Vitalia położony w Wielkopolsce jest niezwykłym miejscem na zorganizowanie pierwszej uroczystości w życiu malucha. W życiu każdego człowieka jest kilka wyjątkowych uroczystości, na przykład: pierwsza komunia święta, 18. urodziny wprowadzające w dorosłość czy ślub i wesela. Warto każdą z nich świętować ba wyjątkowym przyjęciu, które dla Państwa zorganizujemy, wykorzystując to świetne miejsce.
Niezwykle istotną kwestią przy wyborze restauracji urządzającej uroczystość chrzcin jest wielkość sali – na tyle duża, by pomieścić wszystkich zaproszonych gości i pozwolić na swobodne przemieszczanie się. Ważna jest wyłączność i i to, by nie dzielić sali z innymi gośćmi restauracji, dzięki czemu zyskuje się prywatność. Wysoki standard naszej restauracji pozwala na zorganizowanie imprezy na doskonałym poziomie gwarantującym udaną zabawę.

Ważnym elementem kompleksowo wyprawionych chrzcin jest możliwość skorzystania z pokoju, w którym spokojnie można nakarmić bądź przewinąć dziecko i gdzie będzie mogło odpocząć podczas drzemki. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie także w tej kwestii.
Bardzo istotnym aspektem jest ustalenie menu na chrzciny. Jesteśmy w stanie przedstawić kilka wariantów potraw do wyboru, w tym również specjalne menu dla dzieci oraz osób na specjalnej diecie.
Nasze potrawy zadowolą zwolenników zarówno tradycyjnej kuchni polskiej z elementami regionalnych wielkopolskich przysmaków, jak i nowoczesnych przepisów kulinarnych. Nie można również zapomnieć o torcie, a najlepiej, by miał on spersonalizowaną formę.

Chrzciny nad Jeziorem Dominickim wyprawiane w naszej restauracji to nie tylko wspaniała kuchnia i pięknie udekorowana przez nas sala, ale także dodatkowe udogodnienia, które pozwolą na komfortowe spędzenie czasu. To wyjątkowe miejsce pełne uroczych krajobrazów, przepełnionych zielenią lasów i łąk. Świeże powietrze i lekka bryza znad jeziora dają niesamowity komfort z dala od zgiełku miasta. W pobliżu restauracji znajduje się doskonale zaprojektowany i bezpieczny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i uwielbianą przez dzieci trampoliną.
Każda ważna uroczystość nie może obyć się bez fotografa, który uwieczni wyjątkowe chrzciny nad jeziorem. Nasz oferta zapewnia wynajęcie fotografa lub kamerzysty. Bardzo popularnym rozwiązaniem związanym nie tylko z weselami są podziękowania dla gości w formie drobnych upominków, które na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zapewnić.

PFR