Komunia

Komunia nad jeziorem

Pierwsza komunia dla każdego dziecka i jego najbliższych jest niezwykle istotnym wydarzeniem. Organizując je, należy z wyprzedzeniem zaplanować każdy szczegół tak, by spokojnie się przygotować i nadać mu odpowiedni charakter oraz oprawę związaną z tym uroczystym dniem. Kiedyś przyjęcia komunijne były organizowane w domach. Z czasem coraz bardziej popularne, a zarazem niezwykle praktyczne stały się przyjęcia w restauracjach.
Podejmowanie zaproszonych gości w domowych przestrzeniach stało się nieco kłopotliwe, szczególnie przy dużej liczbie uczestników imprezy. Przygotowania związane z przyrządzaniem odpowiednich potraw wymagają dużego zaangażowania i czasu, który w dniach przed komunią najczęściej jest przeznaczony na realizację napiętego harmonogramu samej uroczystości kościelnej.

Dlatego doskonałym pomysłem jest skorzystanie z pomocy restauracji specjalizujących się w tego typu ofercie. Wspaniałym pomysłem jest wybór pięknie położonego hotelu z miejscami noclegowymi do dyspozycji gości. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają w planie dużą uroczystość.
Nasz Hotel & Resort Vitalia położony w Boszkowie nad Jeziorem Dominickim to wyjątkowe miejsce, gdzie zapewnimy Państwa gościom komfortowy nocleg oraz zadbamy o fantastyczną oprawę tego wyjątkowego przyjęcia. Komunia nad jeziorem w jeden z pięknych majowych dni, w których zwykle organizowane są pierwsze komunie, stanie się niezwykłym wspomnieniem dla Twojego dziecka. Soczysta zieleń odbijająca się w wodach jeziora i niezbyt gorące świeże powietrze przyciągają swoim niesamowitym urokiem!
U nas rodzice nie muszą martwić się o dobre przyjęcie przybyłych gości – mogą spokojnie celebrować ten wyjątkowy i uroczysty dzień.

Organizacja komunii w Wielkopolsce

Nasz Hotel & Resort Vitalia położony w miejscowości Boszkowo jest jednym z wyjątkowych miejsc w Wielkopolsce, które dysponuje szeroką ofertą profesjonalnego urządzania uroczystości komunijnych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy pięknie urządzone wnętrza Restauracji Vitalia, gdzie zorganizujemy niezapomniane przyjęcie komunijne. W ferworze przygotowań należy jednak pamiętać o duchowym przesłaniu sakramentu, dlatego myzajmiemy się wszelkimi przygotowaniami imprezy.
Po wybraniu odpowiedniej lokalizacji i dokonaniu rezerwacji na konkretny termin, należy wysłać zaproszenia do wszystkich gości. Niezwykle oryginalnym pomysłem będzie wykorzystanie do projektowania zaproszeń inwencji dziecka – w ten sposób powstaną niepowtarzalne i nietuzinkowe zaproszenia, które docenią goście.
By sprawnie i punktualnie dotrzeć na przyjęcie, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni transport dla Państwa gości. Odpowiednie do okazji dekoracje stołów i wystrój sali, a także usługi florystki, która zadba o piękne bukiety świeżych kwiatów, do tego delikatna oprawa muzyczna podkreślająca wyjątkowość chwili – o to wszystko nie musicie się Państwo martwić. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące szczegółów dotyczących całej oprawy imprezy.
Podczas uroczystości komunijnej najważniejszym gościem jest dziecko, które powinno poczuć się wyjątkowo i komfortowo.

W naszej restauracji możemy przygotować specjalnie skomponowane menu dla najmłodszych pełne ich ulubionych smakołyków. Restauracja Vitalia to miejsce, gdzie niezwykle kreatywny szef kuchni jest w stanie „wyczarować” wyśmienite potrawy łączące w subtelny sposób specjały tradycyjnej kuchni wielkopolskiej i nowoczesnej. Potrawy, które zagoszczą na stole podczas uroczystości, przypadną do gustu nawet największym smakoszom. Dysponując profesjonalną obsługą, jesteśmy w stanie doskonale zadbać o potrzeby Państwa gości.
Komunia nad jeziorem daje najmłodszym większą swobodę, a starszym pozwala na spokojne spędzenie miłych chwil na świeżym powietrzu podczas spacerów i podziwiania uroków, jakie niesie za sobą to wspaniałe miejsce. Ta fantastyczna okolica położona blisko jeziora jest też idealnym tłem do komunijnych sesji fotograficznych. Niesamowita świeża zieleń, słoneczny dzień i roześmiane szczęśliwe twarze to idealne elementy składające się na pamiątkowe zdjęcia z uroczystości komunijnych.

PFR