Jezioro, przyroda, las...

Restauracja

Zapraszamy do naszej Restauracji, w której dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania kulinarne naszych gości. Stawiamy na smak i jakość. Łączymy tradycję z nowoczesnością.


Nasza restauracja zachwyca nie tylko wyjątkowym wnętrzem, ale przede wszystkim znakomitymi daniami kuchni polskiej i międzynarodowej.

Fitness

Dla naszych aktywnych gości mamy do dyspozycji salę fitness, wyposażoną w profesjonalny sprzęt do treningu oraz do ćwiczeń siłowych. Dodatkowo wokół obiektu znajduje się wiele tras rowerowych oraz biegowych, położonych w przepięknych okolicznościach przyrody. Warto też skorzystać z trasy, którą można okrążyć Jezioro Dominickie.

 

Na terenie Hotelu znajduję się także boisko do gry w siatkówkę, tenisa czy piłkę nożną. 

Konferencje

Hotel Vitalia to nowoczesny kompleks hotelowo-konferencyjny ukierunkowany na organizację szkoleń, eventów firmowych oraz zapewnienie komfortowego pobytu. Wyróżniają nas doskonałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych oraz eventów.

Proponujemy również szeroką paletę dodatkowych atrakcji rozpoczynając od pięknych krajobrazów, a kończąc na nowoczesnych grach integracyjnych z wykorzystaniem techniki laserowej.

Wesela

Hotel Vitalia to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego. Wykorzystując walory naszego położenia, możliwości lokalowe oraz doświadczenie, oferujemy Państwu pełen zakres usług. Nasza restauracja Vitalia zapewnia zaplecze pod każdy rodzaj przyjęcia do 70 osób.

Pokoje

Pokój 2-osobowy

od 359 zł / noc

Pokój 3-osobowy

od 459 zł / noc

Pokój 4-osobowy

od 559 zł / noc

Domek 4-osobowy

od 559 zł / noc

Domek 2-osobowy

od 359 zł / noc

PFR
Bon Turystyczny